KURUMSAL

about

Hacı Paşa Suluhan

97 Yıldır Sizlere Hizmet Vermekteyiz.

Sevgili Müşterimiz; Müsaadenizle Firmamızı tanıtımını arz ederiz.

Firmamız Sevgi Gıda Endüstri Demir Çelik Sanayi ve Ticaret A.ş, Hacı Paşa Suluhan Şekercisi markasıyla hizmet vermektedir.

Hacı Paşa Suluhan Şekercisi 1924' de Kayseri de kurulduğu tarihten itibaren değişmeyen lezzet ve ürün kalitesiyle leziz Şekerler üretmekte.

Ulusal Markete Satışımız denetlemelerinden olumlu puan alarak BİM Birleşik Mağazalar A.Ş, A101 Marketleri A.ş, Şok ile ticaretimiz olmuştur ve Bir çok markanın ürününü satmaktayız. Firmamız Lokum, Şeker Sucuk, Tahin Helva, Reçel, Tahin, Pekmez, Draje, Krem Çikolata, Pişmaniye, Akide Şekeri, Baklavalık Şerbet ürünlerinin imalatını yapmakta.

Üretimde kullanılan hammaddelerin (Toz şeker, Nişasta, Tahin, Yardımcı hammaddelerimiz Toz Kakao, Süttozu, H. Cevizi, A.Fıstık, Fındık, Ceviz, ) özenle seçilmiş, doğal ürünler olması, hiç bir ürünümüzde koruyucu, kimyasal madde bulunmaması, alımlarımızda Helal, Koşher, TSE 9001, İso 22000, Brc belgeli ürünleri tercih etmektedir

Firmamız ürünlerini insan sağlığına en uygun şartlarda, tamamen Krom Kapalı Sistem ile modern üretim araçlarımızın katkısıyla üretilmektedir. Bu sayede kalitemizi de garanti altına almış bulunmaktayız. Siz değerli müşterimize, kaliteli taze ürünleri sunmak için, zorunlu tüm unsurları kusursuz yerine getirmeyi amaç edinmişizdir.

Hacı Paşa Suluhan Şekercisi 2012 yılında Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde 1200 metre kare kapalı alanda üretim yapmakta.

Firmamız değişen gelişen büyüyen Türkiye ye bağlı kalarak nesillerce takdir görecek lezzet sunmaya devam etmesi hedefimiz ve niyazımızdır Sizle de, Nesillerce iş birliği içinde olmamızı dilerim. Saygılarımızla selamlar.